SILKAT ošetrujúca línia

 • BALANCING SEAL R3 posilňujúca fixačná emulzia (pH=3,5)

  Zanecháva vlasy hodvábne a hebké. Obsahuje arganový a makadamový olej, vitamín E a komplex A.H.A kyselín. Ph=3,5

 • BULBOTON ampulky proti padaniu vlasov 12 x 10ml

  Obsahuje komplex esenciálnych  rastlinných výťažkov a 7 vitamínov (A, E, F, B7, B1, H, B5), ktoré vlasovej cibuľke dodávajú potrebné živiny a prispievajú k zlepšeniu základných funkciíí vlasu.

 • BULBOTON šampón proti padaniu vlasov

  Šampón s aktívnymi látkami, ktorých úlohou je prispievať k rastu nového vlasu a predlžovať jeho životný cyklus.

 • DAY BY DAY RESTITUTIVE balzam

  Inovatívne zloženie je obohatené a kompletný výťažok z FYTOPLANKTONU. Tento morský výťažok veľmi bohatý na aktívne látky ako sú stopové prvky, bielkoviny, cukry a tuky účinne pôsobí ako na vlasy tak na celú vlasovú pokožku.

 • DAY BY DAY RISTRUTTURANTE šampón

  Je určený pre vlasy po trvalej, farbení a odfarbení. Jeho zloženie je obohatené o aktívnu látku získanú hydrolýzou sójových semien. Táto látka bohatá na esenciálne aminokyseliny, peptidy a minerálne soli výrazne vyživuje ako vlasovú pokožku, tak aj vlasy a účinne pôsobí pri regenerácii oslabených vlasov.

 • DAY BY DAY TONIFICANTE šampón

  Špeciálne vyvinutý pre umývanie suchých, citlivých a oslabených vlasov.  Vďaka obsahu prírodného hydrolizovaného proteínu z pšenice poskytuje potrebné látky pre regeneráciu a normalizáciu s tonizujúcim efektom.

 • DEFORFORANTE aktívna vlasová voda proti lupinám 12 x 10 ml

  Je to prípravok s progresívnym účinkom, ktorý normalizovanie olupovanie vlasovej pokožky. Jedna z jeho účinných látok Piroctone Olamin má silný nárazový účinok proti lupinám, naviac vlasom dodáva hebkosť a objem.

 • DEFORFORANTE šampón proti lupinám

  Šampón bol špeciálne vyvinutý pre odstránenie lupín a zamedzovaniu ich opätovného výskytu. Vysoká účinnosť látky Piroctone Olaminu umožňuje normalizovať olupovanie pokožky.

 • MAGIC POTION R2 rekonštrukčny krém (pH=4)

  Jedná sa o opravný a rekonštrukčný krém, ktorý pôsobí vo vrchnej vrstve vlasu, posilňuje vlasové vlákno a obnovuje optimálnu hladinu keratínu.

 • NUTRITIVO hydratačné ampulky 12 x 10 ml

  Aktívne výživné sérum je vyrobené na báze minerálnych solí z magnézia, medi, železa a zinku v synergii s olejom z ľanového  semienka. Nanesením na vlhké vlasy okamžite dôjde k výživnému a reštrukturačnému efektu na narušených a krehkých častiach vlasov. Doporučuje sa používať rovnako pred alebo po trvalej ondulácii, farbení alebo odfarbovaní. Má silnú zmäkčujúcu funkciu, vďaka ktorej sa vlasy lepšie rozčesávajú , fénujú a zostávajú lesklé a hebké.

 • NUTRITIVO regeneračná maska

  Zábalový výživný krém je obohatený o ABC Bio Chelát 5 a ľanové semienko. Svojím výnimočným zložením sa doporučuje na vlasy narušené trvalou permanenciou, farbením, odfarbovaním a na suché vlasy.

 • NUTRITIVO výživný a renštrukčný bezoplachový balzam

  Výživný a rekonštrukčný balzam okamžite pôsobí na odfarbené suché a krehké vlasy. Dodáva výživné zložky a obnovuje hydralipidový plášť na suchých vlasoch.