500 ml

 • DEEP RECONSTRUCTION MASK – R2 obnovujúca a regeneračná maska

  Prispieva k hĺbkovej a dlhodobej výžive, vďaka čomu vlasy budú pružnejšie, odolnejšie, jemnejšie a viditeľne zdravšie.

  POUŽITIE:

  Primerané množstvo prípravku naneste na vlhké, umyté, uterákom ľahko osušené vlasy. Na nanášanie použite štetec a prípravok postupne vmasírujte do každého pramena, aby ste do vlasov uľahčili prenikanie účinných látok.

 • LONG LASTING SHAMPOO

  Veľmi jemný šampón na vyváženie fyziologických vlastností vlasovej pokožky a vlasov a na stanovenie efektu ošetrenia v salóne.  Bez silikónov. Obohatený o prírodný keratín,  proteínov získaných zo sóje a mix multivitamínov fixuje novovytvorené keratínové spojenia a dodáva hĺbkovú výživu a zdravie vlasom.

 • MIDOPLA ph3,0 – maska na vlasy

  Midopla je prípravok určený na okamžitú rekonštrukciu vlasov. Používa sa hlavne na vlasy suché, chemicky ošetrené (farbenie, trvalá, odfarbenie). Pomocou sójových proteínov navráti vlasom vitalitu, pevnosť a lesk a umožňuje ľahké rozčesanie.

 • DEEP MOISTURIZING HAIR MASK

  Maska obohatená o olej zo sladkých mandlí, kokosový olej a olivové maslo. Deep Moisturizing Hair Mask je schopná poskytnúť vhodný stupeň hydratácie ošetrovaných vlasov, zabezpečuje ich ľahké rozčesanie, jemnosť a lesk.

 • NUTRITIVO regeneračná maska

  Zábalový výživný krém je obohatený o ABC Bio Chelát 5 a ľanové semienko. Svojím výnimočným zložením sa doporučuje na vlasy narušené trvalou permanenciou, farbením, odfarbovaním a na suché vlasy.