COLOUR LOCK línia po farbení

 • COLOUR CHECK pH 5,5 – 170ml

  Colour check sa používa na vlasy v spojení s oxidačnou farbou. Umožňuje vyrovnávať a zjednocovať farebné pigmenty po celej dĺžke vlasov s tým, že zachováva vybraný odtieň farby a vyváženú neutralizáciu. Vytvára mikroemulzie medzi farbiacimi pigmentmi, ktoré spomaľujú a vyrovnávajú proces usadzovania farby. Udržiava farbu dlhšie vo vlase bez jej vrstvenia a nežiadúcich odleskov.

 • PROTEIN FILLER pH 3.0 – 150ml

  Bezoplachový ošetrujúci sprej na vlasy. Multiaktívna proteínová zmes pre okamžitú rekonštrukciu vlasového vlákna. Obsahuje rastlinný hydrolizovaný proteín, cystein a metionin, ureu a škoricu. Obnovuje pH kutikuly a zároveň ju utesňuje. Zlepšuje rozčesávanie vlasov a zvyšuje ich lesk.

   

 • AMPHOTEN SHAMPOO pH 5,5 – šampón po farbení

  Šampón bez sulfátov priamo určený pre farbené vlasy a citlivú pokožku.

 • EMULZIA D pH 2,5 – emulzia po farbení

  Okamžite neutralizuje pH do prirodzených podmienok a tým navracia vlasom lesk jemnosť a väčšiu pevnosť.

 • MIDOPLA ph3,0 – maska na vlasy

  Midopla je prípravok určený na okamžitú rekonštrukciu vlasov. Používa sa hlavne na vlasy suché, chemicky ošetrené (farbenie, trvalá, odfarbenie). Pomocou sójových proteínov navráti vlasom vitalitu, pevnosť a lesk a umožňuje ľahké rozčesanie.

 • PROTEIN FIX SPRAY ph 3,5 – sprej na rýchlu rekonštrukciu

  Výrobok protein-fixx je určený k pohodlnej a rýchlej rekonštrukcii vlasov. Ošetruje vlasy, ktoré sú narušené atmosférickými vplyvmi alebo vplyvom častých chemických ošetrení. Je bohatý na hydrolizovaný keratín, ktorý má veľkú schopnosť rekonštruovať vlas. Ďalej obsahuje rastlinné proteiny, ktoré hydratujú a ochraňujú štruktúru vlasov, uľahčujú rozčesávanie a dodávajú vlasom lesk.

 • MAXIMUM MOISTURE CONDITIONER ph5,5 – kondicionér pre trvanlivosť farby

  Maximum Moisture je vlasový kondicionér zaisťujúci trvanlivosť farby. Jeho formula obsahuje nový kopolymér rastlinného pôvodu, získaný z bielkoviny pšenice.

 • PURIFYING SHAMPOO pH5,5 – čistiaci šampón

  Čistiaci šampón, ktorého veľmi jemná čistiaca báza bez sulfátu umožňuje odstrániť všetky zbytky pôsobenia oxidácie, chlóru a tvrdých minerálov, ktoré v najväčšej miere zapričiňujú vyblednutie farby vlasov.