ČERVENÁ LÍNIA aktívne ošetrenie

 • R1 DETOXIKAČNÉ TONIKUM 100 ml

  Je to prípravok, ktorého hlavným účelom je zbaviť vlasovú pokožku eventuálnych zbytkov radikálov a nečistôt, ktoré by mohli brániť účinným látkam uvoľňovaných z ílu a nasledujúca špecifická starostlivosť preniknúť do vlasovej pokožky. Vďaka prítomnosti esenciálneho oleja z mäty priepornej má prípravok antioxidačné, osviežujúce, antibakteriálne a antiseptické vlastnosti.

 • R2 ČISTIACI KONCENTRAT 1000 ml

  Koncentrát aktivuje masku a premieňa ju na homogénny krém. Je vytvorený z vitamínov, minerálov, AHA kyselín a prírodných extraktov, odstraňuje prvky škodlivé pre pokožku a pre vlasy. Pomáha v spolupôsobení s maskou a pôsobí priaznivo na pokožku. Dodáva vlasom ľahkosť a celistvosť.

 • R3 AKTÍVNA MASKA 10 x 40 g

  Multifunkčná maska dáva účinnú odpoveď na početné anomálie vlasovej pokožky a vlasov. Malé častice ílu sú aktivované čistiacim koncentrátom R2 špeciálne formulovaným pre zlepšenie jeho vlastností. Tieto častice majú schopnosť ľahko absorbovať čistiaci koncentrát R2 a premeniť ho na homogénny krém, ktorý priaznivo ovplyvňuje vlasovú pokožku a štruktúru vlasov. Účinnosť získanej zmesi sa zvýši pridaním príslušného Esenciálneho elixíru v závislosti od anomálií, ktoré majú byť ošetrené.

 • R4 ESENCIÁLNY ČISTIACI ELIXÍR 50 ml

  Prípravok je zmesou jemných, čistiacich a zvláčňujúcich rastlinných olejov, špeciálne vybraných k zosilneniu funkčnej podstaty Elixíru a v ňom obsiahnutého esenciálneho oleja Tea Tree. Elixír pôsobí anibakteriálne a antimykoticky. Znižuje nadmernú tvorbu kožného mazu a tvorbu charakteristických zoskupení mŕtvych buniek typických u lupín. Zabraňuje nevyhnutnému vylučovaniu vody a mazových prvkov, ktoré sa vyskytujú na pokožke hlavy trpiacou nadmerným potením. Celkovo dezinfikuje a odstraňuje nepríjemné pachy a zabraňuje nepríjemnému pocitu svrbenia, ktorý je spojený s olupovaním pokožky hlavy.

 • R5 ESENCIÁLNY AKTIVAČNÝ ELIXÍR 50 ml

  Je zmesou stimulačných hydratačných a antioxidačných rastlinných olejov, ktoré aktivujú krvný obeh. Sú špeciálne vybraté k zosilneniu funkčnej podstaty Elixíru a v ňom obsiahnutého esenciálneho oleja z lekárskej šalvie. Jemne stimuluje vlasové folikuly a tak podporuje opätovný rast vlasov. Odďaľuje predčasné starnutie folikulárnych vlasových buniek spôsobené nahromadením radikálov a iných látok a tým utlmuje chorobný rast tkaniva. Okrem toho napomáha k zvýšeniu krvného obehu vo vlasových cibuľkách a tým dodáva pokožke vlasov kvalitnejšiu výživu.

 • R6 OCHRANNÝ ESENCIÁLNY ELIXÍR 50 ml

  Je ochrannou a zvláčňujúcou zmesou rastlinných olejov s ukľudňujúcimi účinkami špeciálne vybratých pre svoju schopnosť zosilniť funkčnú podstatu Elixíru a v ňom obsiahnutého esenciálneho oleja z levandule. Vďaka ukľudňujúcim vlastnostiam esenciálneho oleja z levandule je  považovaný za jeden z najjemnejších olejov so zmäkčujúcou schopnosťou, ktorá sa vyskytuje v prírode. Na pokožku je zvlášť vhodný k úľave pri príznakoch pálenia, začervenania a svrbenia, spojených so zápalovými javmi a s podráždeniami na citlivej vlasovej pokožke.

 • R7 POSILUJÚCI REKONŠTRUKČNÝ ELIXÍR 50 ml

  Je to  vyživujúca, zotavujúca a regeneračná zmes rastlinných olejov vybratých pre svoju schopnosť  zosilniť funkčnú podstatu Elixíru. Obsahuje esenciálny olej z Litsea Cubeba, známy ak elixír úsmevu. Tento esenciálny olej potláča pôsobenie času na vlasovú pokožku a na samotné vlasy, posilňuje krehkú a oslabenú štruktúru a pomáha oživiť aj tie najsuchšie a nekvalitné vlasy. Chráni a opravuje vlasovú štruktúru, lieči ju do hĺbky a vyživuje.

 • R8 OCHRANNÁ EMULZIA 100 ml

  Je to produkt venovaný citlivej a podráždenej vlasovej pokožke. Vďaka vlastnostiam nechtíka lekárskeho a esenciálneho oleja z levandule má ukľudňujúci a zmierňujúci účinok. Izoluje a chráni vlasovú pokožku pred možnými alergickými reakciami vzniknutými v dôsledku použitia priemyselných produktov.

 • R9 ČISTIACI PEELING 100 ml

  Je to produkt s dezinfekčnou a čistiacou schopnosťou. Exfoliačné činidlá získané mletím semien  z marhule,  zabezpečujú mechanickým spôsobom – trením odstránenie zhlukov povrchových buniek. Obnovuje vonkajšiu vrstvu vlasovej pokožky a vyhladzuje ju.