SILKAT REPAIR

 • SILKAT REPAIR BOX – rekonštrukčné a obnovujúce ošetrenie vlasov

  Opravuje, chráni, posilňuje a obnovuje vlasové vlákno vo všetkých jeho častiach, pôsobí ako na vonkajšej, tak vo vnútri vlasu, kde rekonštruuje poškodenú keratínovú štruktúru.

 • REGENERATING SHAMPOO – R1 obnovujúci a vyživujúci šampón

  Šampón s posilňujúcim účinkom na poškodené, oslabené alebo namáhané vlasy. Celú štruktúru vlasov jemne vyčistí a posilní, vďaka čomu budú kompaktnejšie, odolnejšie a vitálnejšie. Naviac vlasy vyživí, zjemní a zvláčni.

 • DEEP RECONSTRUCTION MASK – R2 obnovujúca a regeneračná maska

  Prispieva k hĺbkovej a dlhodobej výžive, vďaka čomu vlasy budú pružnejšie, odolnejšie, jemnejšie a viditeľne zdravšie.

  POUŽITIE:

  Primerané množstvo prípravku naneste na vlhké, umyté, uterákom ľahko osušené vlasy. Na nanášanie použite štetec a prípravok postupne vmasírujte do každého pramena, aby ste do vlasov uľahčili prenikanie účinných látok.

 • ULTIMATE REPAIR BALM – R3 ochrannný regeneračný balzam

  Intenzívne ošetrí vlasy, obnoví pH vlasov, dodá im potrebné látky a uzavrie vlasovú kutikulu, čím aktívne a funkčné látky uzamkne vo vnútri vlasového vlákna, aby zvýšil ich objem a odolnosť proti lámaniu. Vlasy tak budú jemné, hebké, lesklé a rozjasnené.

 • REPAIRING LIGHT SERUM – R4 ultraľahký suchý olej 100ml

  Okamžite sa vstrebáva. Má ochranné a rekonštrukčné účinky. Vyživuje a hydratuje vlasy bez zaťaženia, dodáva im pružnosť a odolnosť, zabraňuje krepovitosti, chráni ich pred teplom pri fénovaní a ondulácii a zvyšuje lesk a rozjasňuje farbu.

 • RECONSTRUCTIVE GLOSS DROPS – R5 regeneračné a ochranné fluidum 100ml

  Uzatvára vlasovú kutikulu, spevňuje, odstraňuje nedokonalosti a rozštiepené končeky. Vlasy chráni a izoluje pred priamym teplom pri fénovaní a žehlení, vyživuje a posilňuje vlasové vlákno, zabraňuje lámaniu a dehydratácii vlasov a dodáva im potrebný lesk a trblietky.

 • TONUS REPAIRING LOTION – R6 pre okamžitú rekonštrukciu vlasového vlákna 8x15ml

  Preniká do hĺbky vlasov (keratínových vlákien) a dodáva stratené alebo poškodené keratínové proteíny KAP (Keratin-Associated Proteins), čím poskytuje dodatočnú ochranu keratínu vlasov a jeho disulfidovým väzbám. Poskytuje esenciálne aminokyseliny pre rekonštrukciu a-keratínových molekúl.