Šampóny, balzámy

 • FRAGRANCE VEGAN Liquorice šampón 300ml

  Tento šampón hĺbkovo umýva a čistí vlasovú pokožku, zatiaľ čo prírodné výťažky zo:
  ŠALVIE, ŽIHĽAVY, LOPÚCHU, ROZMARÍNU, BREZY, NÁTRŽNÍKU, REBRÍČKU
  revitalizujú, osviežujú, čistia a vyživujú. Pravidelne používaný BES FRAGRANCE – LIQUORICE
  obnovuje hydrolipidový plášť vlasovej pokožky a vlasov.

 • FRAGRANCE VEGAN Melon Juice maska 300ml

  Vyživujúca a hydratačná maska pre všetky typy vlasov. Znižuje poréznosť vlasov. Je obohatená o BAMBUCKÉ MASLO , MAKADAMIOVY OLEJ a RYŽOVÝ OLEJ, ktoré obnovujú poškodené miesta vlasového vlákna a dodávajú im novú silu, vitalitu, pružnosť a hebkosť. Výťažok s GAŠTANU má na vlasovej pokožke regeneračný a tonizačný účinok.

 • FRAGRANCE VEGAN Melon Juice šampón

  Ryžový olej dodá vlasom lesk, pružnosť a zamatový efekt. Výťažok z gaštanu bude mať na vlasovej pokožke reštrukturalizačný a tonizačný účinok. Vlasy budú na dotyk poddajné a revitalizované.

 • FRAGRANCE VEGAN Papaya and Goji maska 300ml

  Vyživujúca a hydratačná maska pre všetky typy vlasov. Znižuje poréznosť vlasov. Je obohatená o BAMBUCKÉ MASLO, ktoré obnovuje poškodené miesta vlasového vlákna a dodáva im novú silu, vitalitu a hebkosť. Obsahuje MAKADAMIOVÝ OLEJ,  AKÁCIOVÝ KOLAGÉN zmäkčuje a hydratuje,  proteínové vlákna pochádzajúce z VÝŤAŽKU ĽANOVÉHO SEMENA posilňujú vlasovú štruktúru.⁣⁣⁣⁣

 • FRAGRANCE VEGAN Papaya and Goji šampón

  Agátový kolagén zmäkčuje a hydratuje, zatiaľ čo proteínové vlákna získavané z prírodných ľanových semiačok posilňujú štruktúru vlasov.  Zmes vôní získaná zo sladkej papáji a so živosťou bobúľ goji aktivuje biodynamický tok, stimuluje kreativitu a zvyšuje pocit pohody.

 • FRAGRANCE VEGAN Peach Ice Tea maska 300ml

  Vyživujúca a hydratačná maska pre všetky typy vlasov. Znižuje poréznosť vlasov. Je obohatená o BAMBUCKÉ MASLO , MAKDAMIOVY OLEJ a KUKURIČNÝ OLEJ, ktoré obnovujú poškodené miesta vlasového vlákna a dodávajú im novú silu, vitalitu, pružnosť a hebkosť. Polysacharidy obsiahnuté v ALOE VERA majú zvlhčujúce, regeneračné a stimulačné vlastnosti.

 • FRAGRANCE VEGAN Peach Ice Tea šampón

  Polysacharidy obsiahnuté v Aloe vera majú zvlhčujúce, regeneračné a stimulačné vlastnosti. Kukuričný olej dodáva vlasom pružnosť a hodvábnosť. Týmto spôsobom budete mať hebké a ľahko upraviteľné vlasy. Ovocná a kvetinová vôňa broskyne je súčasťou čuchových tónov srdca a lásky.

 • FRAGRANCE VEGAN Pomegranate & Almond šampón

  Šampón jemne čistí,  zatiaľ čo výťažky z granátového jablka majú antioxidačný, ukľudňujúci a reštrukturalizačný účinok. Sladký mandľový olej má silné zvláčňujúce, ukľudňujúce a zvlhčujúce vlastnosti, čo umožní tvojim vlasom získať späť jas, lesk a vitalitu. Jeho zmes vôní osviežuje zmysly a dodá teplo, vyrovnanosť a radosť.

 • FRAGRANCE VEGAN Pomegranate and Almond maska 300ml

  Vyživujúca a hydratačná maska pre všetky typy vlasov. Znižuje poréznosť vlasov. Je obohatená o BAMBUCKÉ MASLO , MAKADAMIOVY OLEJ a SLADKÝ MANDĽOVÝ OLEJ, ktoré obnovujú poškodené miesta vlasového vlákna a dodávajú im novú silu, vitalitu, pružnosť a hebkosť.