Šampóny, balzámy

 • FRAGRANCE VEGAN Melon Juice šampón

  Ryžový olej dodá vlasom lesk, pružnosť a zamatový efekt. Výťažok z gaštanu bude mať na vlasovej pokožke reštrukturalizačný a tonizačný účinok. Vlasy budú na dotyk poddajné a revitalizované.

 • FRAGRANCE VEGAN Papaya and Goji šampón

  Agátový kolagén zmäkčuje a hydratuje, zatiaľ čo proteínové vlákna získavané z prírodných ľanových semiačok posilňujú štruktúru vlasov.  Zmes vôní získaná zo sladkej papáji a so živosťou bobúľ goji aktivuje biodynamický tok, stimuluje kreativitu a zvyšuje pocit pohody.

 • FRAGRANCE VEGAN Peach Ice Tea šampón

  Polysacharidy obsiahnuté v Aloe vera majú zvlhčujúce, regeneračné a stimulačné vlastnosti. Kukuričný olej dodáva vlasom pružnosť a hodvábnosť. Týmto spôsobom budete mať hebké a ľahko upraviteľné vlasy. Ovocná a kvetinová vôňa broskyne je súčasťou čuchových tónov srdca a lásky.

 • FRAGRANCE VEGAN Pomegranate & Almond šampón

  Šampón jemne čistí,  zatiaľ čo výťažky z granátového jablka majú antioxidačný, ukľudňujúci a reštrukturalizačný účinok. Sladký mandľový olej má silné zvláčňujúce, ukľudňujúce a zvlhčujúce vlastnosti, čo umožní tvojim vlasom získať späť jas, lesk a vitalitu. Jeho zmes vôní osviežuje zmysly a dodá teplo, vyrovnanosť a radosť.