ZLATÁ LÍNIA vyživujúce a rekonštrukčné ošetrenie

 • G6 INTENZÍVNE VYŽIVUJÚCE SÉRUM 100 ml

  Je to aktívne sérum, ktoré zaisťuje intenzívne pôsobenie na suché, citlivé a neživé vlasy tým, že im poskytuje dôležité zložky živín. Vitamínová zložka obsiahnutá v prípravku pôsobí ako anti-oxidant, ktorý stabilizuje voľné radikály, ktoré sa vo vlasoch nachádzajú.

 • G5 VYŽIVUJÚCE MULTIAKTÍVNE FLUID 50 ml

  Je to fluid, ktorý normalizuje, vyživuje a renovuje vlasy stresované, krepovité a s rozštiepenými končekmi. Olej z Lieskových orieškov a z Mandlí obnovuje vlasovú štruktúru a chráni vlasy a vlasovú pokožku pred atmosférickými faktormi a faktormi životného prostredia. Izoluje vlasy od priameho tepla (fénov, žehličiek na vlasy a pod.)

 • G4 VYŽIVUJÚCI REKONŠTRUKČNÝ OLEJ 100 ml

  Ultraľahký, vyživujúci , reštrukturalizačný, hydratačný a ochranný olej s okamžitou absorpciou. Vďaka extraktu z Prunus Amygdalus Dulcis a extraktu z Aloe Vera má schopnosť robiť vlasy žiarivé a lesklé, bez toho aby boli zaťažené a zaručuje vlasom dokonalú elasticitu pri česaní. Ideálny pre všetky druhy vlasov aj pre tenké a jemné.

 • G3 INTENZÍVNE VYŽIVUJÚCI BALZAM

  Bezoplachový balzam je vytvorený pre výživu suchých krehkých vlasov. Vďaka svojej receptúre a vyváženému pH je bohatý na proteíny a hydrofilné látky. Zaručuje hydrolipidickú vyváženosť a dodáva veľmi výživné látky, ktoré umožnia ochranu a rekonštrukciu vlasových vlákien.

 • G2 INTENZÍVNE VYŽIVUJÚCA MASKA 400 ml

  Maska je vhodná na vlasy s celkovo poničenou štruktúrou vlasových vlákien. Vďaka činnosti mandlí a zeleného čaju pôsobí aj v hĺbke a pomáha obnoviť, uhladiť a zlepšiť povrch vlasov.

 • G1 INTENZÍVNE VYŽIVUJÚCI ŠAMPÓN

  Špeciálny šampón na jemnú starostlivosť a výživu suchých a krehkých vlasov. Vďaka mandľovým výťažkom, zelenému čaju a veľmi jemnému základu dodáva vlasovej pokožke výraznú hydratáciu a vlasom prepožičiava prirodzenú pružnosť.