MODRÁ LÍNIA energizujúce a posilujúce ošetrenie

 • B5 EXTRÉMNE POSILUJÚCE SÉRUM 100 ml

  Intenzívne energizujúce sérum. Je to koncentrovaná látka na báze Keratrixu, ktorý je bohatý na rastlinné aminokyseliny, ako je kyselina glutamová, kyselina asparagová a arginín v súčinnosti pôsobí s Phytodermina C. Sérum aplikované na vlhké vlasy má tú schopnosť, že okamžite na ich oslabených a citlivých častiach vytvorí energizujúci a posilujúci film.

 • B4 EXTRÉMNE POSILUJÚCE TONIKUM 100 ml

  Je to energizujäce a posilujúce finálne tonikum. Vďaka prítomnosti komplexnej rastlinnej aminokyseliny, ktorá sa skladá s keratínu, bolo tonikum formulované tak, aby sa zjednotilo so štruktúrou vlasov. Komplex vhodne spojených kvartérnych katiónových polymérov dodáva oslabeným, krehkým a chemicky upravovaným vlasom novú silu a má vplyv na ich prirodzenú rovnováhu.

 • B3 ENERGIZUJÚCI A VYŽIVUJÚCI BALZAM

  Ošetrenie bez oplachovania na vlasy oslabené, farbené alebo po trvalej.  Dodáva vlasovému vláknu štrukturálne keratínové prvky. Vyrovnáva hydrolipidický film oslabených vlasov a zároveň vytvára ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Obsahuje AHA kyseliny.

 • B2 ENERGIZUJÚCI A VYŽIVUJÚCA MASKA 400 ml

  Posilujúca maska sa doporučuje na oslabené vlasy. Keratínové zložky a extrakty z olivového oleja poškodené vlasy ošetria, takže sú potom odolnejšie proti poničeniu. Okrem toho dodávajú vlasom lepší a vitálnejší vzhľad.

 • B1 ENERGIZUJÚCI A POSILUJÚCI ŠAMPÓN

  Šampón je vhodný na vlasy oslabené, farbené a po trvalej. Dodáva silu a energiu.  Pôsobí priamo na vlasové vlákna a posilňuje ich štruktúru. Zložka alfa-hydroxy kyselín dodáva vlasom vitalitu, zdravý vzhľad a silu.