300 ml

 • COLOR FEFLECTION maska COOL – IT

  Špeciálna výživná maska s neutralizačným a kompenzačným účinkom. Pôsobenie modrofialového pigmentu neutralizuje žlté a žltooranžové reflexy, ku ktorým dochádza po odfarbovacích procesoch, čo umožňuje dosiahnuť chladnejšie blond farby a neutrálnejšie ľadové zosvetlenia.

 • COLOR REFLECTION maska ARCTIC GRAY

  Špeciálna maska s pigmentom, dodáva reflexný efekt a má neutralizačný a výživný účinok. Neutralizuje žltý reflex a vytvára efekt ľadových periel na platinových blond základoch, na ultrasvetlých odfarbených vlasoch a na bielych a šedivých vlasoch.

 • COLOR REFLECTION maska FIRE LIMIT

  Špeciálna pigmentová maska s reflexnými a vyživujúcimi účinkami. Umožňuje vylepšiť tón a reflex všetkých farebných odtieňov od červenej mahagónovej po červeno medenú. Rozjasňuje farbu vlasov a zvyšuje jej intenzitu, vďaka čomu je farba intenzívnejšia, výraznejšia a má dlhšiu životnosť. Farbí na ohnivo červenú pri blond alebo odfarbených vlasoch.

 • COLOR REFLECTION maska HOT CHOCOLATE

  Maska s pigmentom má reflexný efekt a výživný účinok. Zvýrazňuje rôzne hnedé odtiene, teplé i studené a dodáva farbe vitalitu a lesk.

 • COLOR REFLECTION maska ORANGE THERAPY

  Špeciálna pigmentová maska s reflexnými a vyživujúcimi účinkami. Perfektná pre zvýraznenie a skrášlenie všetkých farbených expresií od oranžovej červenej po medeno zlatú. Môže byť aplikovaná na prírodné alebo farbené vlasy.

 • COLOR REFLECTION maska PURPLE GAME

  Špeciálna maska s pigmentom a reflexným a výživným účinkom. Zintenzívňuje, vylepšuje a podčiarkuje farby od červenofialovej cez purpurovú až po jemnejšie výrazy ružovej.
  Perfektná pre obnovenie vitality a lesku matných kovových ružových.
  Zvyšuje žiarivosť a lesk všetkých stredne tmavých farieb, ktoré obsahujú ružové, purpurové a irisee reflexy.

 • COLOR REFLECTION maska VIOLET RAYS

  Špeciálna farebná maska s výživným a reflexným účinkom. Zintenzívňuje, zvyšuje a vylepšuje všetky fialové, indigové a irisee reflexy, predlžuje ich trvanie a dodáva viac lesku.

 • COLOR REFLECTION šampón ARCTIC GRAY

  Špeciálny šampón pre studené blond, šedivé a biele vlasy. Neutralizuje intenzívne žlté a svetlo žlté reflexy po farbení, odfar-bování a zosvetlovaní, pričom nezanecháva nežiadúce efekty. Pripravuje vlasy na farebne studené tónovanie.

 • COLOR REFLECTION šampón COOL – IT

  Špeciálny šampón pre šedivé, biele, zosvetlené a odfarbené vlasy. Neutralizuje a eliminuje žlté, zlaté, intenzívne žlté a žltooranžové reflexy, ku ktorým dochádza v dôsledku zosvetľovania a odfarbovania.

 • COLOR REFLECTION šampón FIRE LIMIT

  Šampón je perfektný k zvýrazneniu intenzívnej a žiarivej červenej farby bez akéhokoľvek obmedzenia. Ideálny pre oživenie nádhery kozmetickej farby od medeného červeného tónu, po tmavšiu mahagónovú červenú. Chrání kozmetickú červenú farbu a predlžuje jej trvanlivosť.

 • COLOR REFLECTION šampón HOT CHOCOLATE

  Špeciálny šampón pre zosilnenie a rozžiarenie reflexov hnedých vlasov. Zvýrazňuje všetky odtiene hnedej farby, od hnedých základov po tmavé blond.

 • COLOR REFLECTION šampón ORANGE THERAPY

  Špeciálny šampón s oranžovou farbou a s reflexným a oživujúcim účinkom. Podčiarkuje a zosilňuje zlaté a medené reflexy. Dodáva jas zlatistým a gaštanovým vlasom bez zmeny tónu základu.