400 ml

 • G3 INTENZÍVNE VYŽIVUJÚCI BALZAM

  Bezoplachový balzam je vytvorený pre výživu suchých krehkých vlasov. Vďaka svojej receptúre a vyváženému pH je bohatý na proteíny a hydrofilné látky. Zaručuje hydrolipidickú vyváženosť a dodáva veľmi výživné látky, ktoré umožnia ochranu a rekonštrukciu vlasových vlákien.

 • G1 INTENZÍVNE VYŽIVUJÚCI ŠAMPÓN

  Špeciálny šampón na jemnú starostlivosť a výživu suchých a krehkých vlasov. Vďaka mandľovým výťažkom, zelenému čaju a veľmi jemnému základu dodáva vlasovej pokožke výraznú hydratáciu a vlasom prepožičiava prirodzenú pružnosť.

 • P1 ŠAMPÓN PROTI MASTENIU VLASOV

  Šampón normalizujúci tvorbu mazu je vytvorený pre obnovenie harmonického stavu a pre kontrolu nadmernej tvorby mazu vlasovej pokožky. Samoregulujúci enzým a zmes zinkových solí dovoľujú znížiť činnosť mazových žliaz a vďaka svojej adstringentnej činnosti obmedziť produkciu mazu.

 • V1 ŠAMPÓN PROTI PADANIU VLASOV

  Šampón predlžuje životnosť vlasov a pôsobí ako účinná prevencia proti padaniu a stárnutiu vlasov. Efektívne posilňuje vlasovú pokožku a vlasy. Rastlinné výťažky a špecifické aminokyseliny prinášajú vlasovým korienkom veľkú dávku výživy a vlasom dodávajú potrebnú silu a odolnosť.

 • S1 ŠAMPÓN PROTI LUPINÁM

  Šampón dodáva účinnú odpoveď na problémy s lupinami. Správne používanie normalizuje odlupovanie vlasovej pokožky a harmonizuje ju. Výťažok s Tea tree a zo škorice aktívne čistí a vyrovnáva prirodzenosť pokožky.

 • B3 ENERGIZUJÚCI A VYŽIVUJÚCI BALZAM

  Ošetrenie bez oplachovania na vlasy oslabené, farbené alebo po trvalej.  Dodáva vlasovému vláknu štrukturálne keratínové prvky. Vyrovnáva hydrolipidický film oslabených vlasov a zároveň vytvára ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Obsahuje AHA kyseliny.

 • B1 ENERGIZUJÚCI A POSILUJÚCI ŠAMPÓN

  Šampón je vhodný na vlasy oslabené, farbené a po trvalej. Dodáva silu a energiu.  Pôsobí priamo na vlasové vlákna a posilňuje ich štruktúru. Zložka alfa-hydroxy kyselín dodáva vlasom vitalitu, zdravý vzhľad a silu.